
Акумуляторний лазерний рівень зі штативом на 16 ліній у кейсі, Жовтий / Лазерний нівелір / Рівень лазерний
Продавець: GoodChoise
1 489,17 ₴2 127,39 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234577792
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Акумуляторний лазерний рівень зі штативом на 16 ліній у кейсі, Жовтий / Лазерний нівелір / Рівень лазерний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 72Комплект 2шт Кабель живлення для роутера з 5B до 12В від павербанка USB-DC / Шнур для вай фай роутера
ШІ 75Електрична щітка для прибирання 5в1 Magic Brush / Універсальна бездротова щітка з насадками для ванної
ШІ 80Портативний душ, 6000 мАг, MY-880 / Мобільний душ для кемпінгу / Душ з цифровим індикатором температури
ШІ 90Бездротовий масажер для шиї та плечей, з підігрівом, 10 режимів, USB / Електричний масажер для спини / Електромасажер
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторний лазерний рівень з пультом у кейсі: PRO-LEVEL / Лазерний нівелір / Лазерний 4D рівень

Лазерний рівень 3D в кейсі + 2 АКБ, пульт / Акумуляторний лазерний рівень / Лазерний нівелір / Рівень лазерний

Акумуляторний лазерний рівень 4D, 16 ліній з пультом / Лазер будівельний / Рівень будівельний

Акумуляторний лазерний рівень 4D 16 ліній у кейсі, Жовтий / Лазерний нівелір / Рівень лазерний
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Рабочий диапазон | 25 м |
| Погрешность измерения | 0.2 мм/м |
| Угол самовыравнивания | 3 град. |
| Время автоматического нивелирования | 3 сек |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Питание | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Напряжение аккумулятора | 3.7 В |
| Вес | 0.6 кг |
| Вращающийся лимб | Да |
| Работа в наклонном положении | Да |
| Регулируемые опоры | Да |
| Сигнализация разгоризонтовки | Да |
| Ширина | 24 мм |
| Высота | 18 мм |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Штатив | Да |
| Емкость аккумулятора | 5 |
| Цвет корпуса | Желтый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності