
Акумуляторний лазерний рівень з пультом у кейсі: PRO-LEVEL / Лазерний нівелір / Лазерний 4D рівень
Продавець: HUGO
1 115,4 ₴1 593,43 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 234576420
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторний лазерний рівень з пультом у кейсі: PRO-LEVEL / Лазерний нівелір / Лазерний 4D рівень». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Лазерний рівень 3D в кейсі + 2 АКБ, пульт / Акумуляторний лазерний рівень / Лазерний нівелір / Рівень лазерний

Акумуляторний лазерний рівень 4D, 16 ліній з пультом / Лазер будівельний / Рівень будівельний

Акумуляторний лазерний рівень 4D 16 ліній у кейсі, Жовтий / Лазерний нівелір / Рівень лазерний

Акумуляторний лазерний рівень 4D Blue Kit / Лазерний нівелір / Рівень лазерний
📋 Технічні характеристики
| Высота | 100 мм |
| Длина | 125 мм |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP54 |
| Количество лазерных плоскостей | 4 |
| Питание | Аккумулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип упаковки | Пластиковый кейс |
| Цвет лазера | Зеленый |
| Ширина | 125 мм |
| Время работы | 5 час |
| Горизонтальная/вертикальная точность | ± 0.2 мм/1 м |
| Диапазон автоматического выравнивания | ±3° |
| Количество лучей | 16 |
| Рабочая температура | -5 ° C до 50 ° C |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-03-25
Щиро вдячні за вашу підтримку і позитивні враження.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2026-03-15
Доброго дня! Нам приємно бачити вашу задоволеність. Дякуємо!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності