
Акумуляторний лазерний рівень 4D, 16 ліній з пультом / Лазер будівельний / Рівень будівельний
Продавець: HUGO
1 215 ₴1 735,72 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Артикул: 234569792
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Акумуляторний лазерний рівень 4D, 16 ліній з пультом / Лазер будівельний / Рівень будівельний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Акумуляторний лазерний рівень з пультом у кейсі: PRO-LEVEL / Лазерний нівелір / Лазерний 4D рівень

Лазерний рівень 3D в кейсі + 2 АКБ, пульт / Акумуляторний лазерний рівень / Лазерний нівелір / Рівень лазерний

Акумуляторний лазерний рівень 4D 16 ліній у кейсі, Жовтий / Лазерний нівелір / Рівень лазерний

Акумуляторний лазерний рівень 4D Blue Kit / Лазерний нівелір / Рівень лазерний
📋 Технічні характеристики
| Состояние | Новое |
| Погрешность измерения | 0.2 мм/м |
| Питание | Аккумулятор |
| Емкость аккумулятора | 4 А·ч |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Высота | 125 мм |
| Тип упаковки | Сумка-чехол |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-29
Дуже задоволена…замовляла чоловікові все сподобалося,за таку ціну працює дуже добре.
Переваги
Гарне обслуговування2026-01-25
Коштує недорого
Переваги
Актуальна ціна