
Акумуляторний світильник з датчиком руху на магніті від USB, DZG-GY-005 / Світильник на акумуляторі
Продавець: HUGO
185 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності270 замовлень
Артикул: 234575333
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Акумуляторний світильник з датчиком руху на магніті від USB, DZG-GY-005 / Світильник на акумуляторі». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | пластик |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Мощность лампы | 0.6 Вт |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Высота | 18 мм |
| Диаметр | 86 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-12-10
Раджу звертатись! Все добре)
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-19
Товар якісний але довго комплектувалось,а так все добре . МИРУ І ДОБРА УСІМ.
Переваги
Актуальна ціна2025-11-13
Гарні фонарі. Зараз як раз до речі. Рекомендую.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності

