
Акумуляторний світильник з гаком 30Вт, Е27 + 2 акумулятора, USB / Лампочка з акумулятором / Кемпінгова лампа
Продавець: HUGO
356 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності140 замовлень
Артикул: 234576773
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 4 відгуків покупців для «Акумуляторний світильник з гаком 30Вт, Е27 + 2 акумулятора, USB / Лампочка з акумулятором / Кемпінгова лампа». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Тип освещения | Лампа |
| Применение освещения | Резервное освещение, Для внутрених помещений, Для наружного освещения |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цоколь | E27 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Режим работы | Продолжительный |
| Мощность | 30 Вт |
| Световой поток | 200 лм |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Лампочка | Да |
| Количество в упаковке | 1 шт |
💬 Відгуки покупців (4)
2025-12-17
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-14
2025-11-27
Переваги
Гарне обслуговування, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2025-11-27
Вкажіть причину відмови. Чому скасували оплачене замовлення?
Переваги
Товар не відправили

