
Анатомічна подушка з ефектом пам'яті, 65х50х23 см / Ортопедична подушка-лежанка для спини / Ергономічна подушка з пам'яттю
Продавець: HUGO
1 127,14 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234592046
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Анатомічна подушка з ефектом пам'яті, 65х50х23 см / Ортопедична подушка-лежанка для спини / Ергономічна подушка з пам'яттю». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Ортопедична подушка для сну 65х36см, Бірюзова / Анатомічна подушка з ефектом пам'яті

2 шт Ортопедична подушка для сну 65х36см, Бірюзова / Анатомічна подушка з ефектом пам'яті

Ортопедична подушка для сну з ефектом пам'яті 70х40х10см / Анатомічна подушка з дихаючим матеріалом

Ортопедична подушка для сну 70х40х10см + Подушка для ніг / Анатомічна подушка з ефектом пам'яті
📋 Технічні характеристики
| Высота подушки | 23 см |
| Длина подушки | 65 см |
| Застежка наволочки | стандартная молния |
| Материал наперника/чехла | полиэстер |
| Наполнитель | Memory Foam |
| Ортопедические свойства | Да |
| Тип подушки | Анатомическая |
| Форма | Фигурная |
| Ширина подушки | 50 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-29
Переваги
Товару не було в наявності, Товар не відправили