
Авто трек для машинок Будівельний майданчик (182 деталі, машинка на батарейках, підсвічування, декорації) 383
Продавець: Круті тачки
1 101 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 383
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Авто трек для машинок Будівельний майданчик (182 деталі, машинка на батарейках, підсвічування, декорації) 383». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 305 мм |
| Длина упаковки | 430 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Протяженность дороги | 3.77 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Желтый |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-12-04
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


