
Автокрісло-бустер BAMBI група 2-3 (від 15 до 36 кг, 3 кольори на вибір) M 3966 Royal Mix
Продавець: Круті тачки
983 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 3966 Royal Mix
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автокрісло-бустер BAMBI група 2-3 (від 15 до 36 кг, 3 кольори на вибір) M 3966 Royal Mix». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Бустер | Да |
| Возрастная группа | От 4 до 12 лет |
| Высота | 17 см |
| Длина | 42 см |
| Наличие подлокотников | Да |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 35 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-15
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


