
Автокрісло-бустер (група 3, 22-36 кг) EL Camino ME 1044 Royal Gray Сірий
Продавець: Круті тачки
1 796 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1044 Royal Gray
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автокрісло-бустер (група 3, 22-36 кг) EL Camino ME 1044 Royal Gray Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Бустер | Да |
| Возрастная группа | От 4 до 12 лет |
| Высота | 24 см |
| Длина | 38 см |
| Карманы для аксессуаров | Да |
| Наличие подлокотников | Да |
| Подстаканники | Есть |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Съемный чехол мягкой части | сидения |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 42 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-05-16
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


