
Автокрісло бустер (група 3, 22-36 кг) EL Camino Roro Isofix ME 1144 Royal Black
Продавець: Круті тачки
2 095 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME 1144 Royal Black
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автокрісло бустер (група 3, 22-36 кг) EL Camino Roro Isofix ME 1144 Royal Black». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | El Camino |
| Страна производитель | Китай |
| Бустер | Да |
| Возрастная группа | От 4 до 12 лет |
| Высота | 24 см |
| Длина | 38 см |
| Карманы для аксессуаров | Да |
| Наличие подлокотников | Да |
| Подстаканники | Есть |
| Система крепления | Isofix |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Съемный чехол мягкой части | сидения |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 42 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-08-20





