
Автокрісло CARRELLO Asteroid+ (0+1+2+3, ISOFIX з поворотом та опорною стійкою) CRL-15801 Onyx Black Чорний
Продавець: Круті тачки
7 503 ₴9 379 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CRL-15801 Onyx Black
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автокрісло CARRELLO Asteroid+ (0+1+2+3, ISOFIX з поворотом та опорною стійкою) CRL-15801 Onyx Black Чорний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Carrello |
| Страна производитель | Украина |
| Анатомическая подушка | Да |
| Возрастная группа | От рождения до 12 лет |
| Высота | 81 см |
| Длина | 59 см |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Наличие подлокотников | Да |
| Поворотный механизм | Да |
| Подголовник | Регулируемый |
| Регулировка спинки | По высоте, По углу наклона |
| Система крепления | Isofix |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Комбинированный |
| Съемный чехол мягкой части | спинки, сидения |
| Точки крепления ребенка | 5-ти точечные ремни |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 48 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-18
Переваги
Товар був у наявності


