
Автокрісло дитяче A-Toys Frozen Холодне серце (15-36 кг) 9710
Продавець: Круті тачки
2 484 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 9710
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автокрісло дитяче A-Toys Frozen Холодне серце (15-36 кг) 9710». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | A-Toys |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.8 кг |
| Возрастная группа | От 3 до 12 лет |
| Высота | 69 см |
| Длина | 45 см |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Подголовник | Регулируемый |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Точки крепления ребенка | 3-х точечные ремни |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 39 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-30
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець


