
Автокрісло дитяче FreeON Pollo i-Size (група 0+ 1-2-3, 0-36кг) Сіре
Продавець: Круті тачки
5 114 ₴6 556 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності
Артикул: 82559
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автокрісло дитяче FreeON Pollo i-Size (група 0+ 1-2-3, 0-36кг) Сіре». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | FreeOn |
| Страна производитель | Словения |
| Анатомическая подушка | Да |
| Вес | 6.5 кг |
| Возрастная группа | От рождения до 12 лет |
| Высота | 58 см |
| Длина | 49 см |
| Защита от боковых ударов | Да |
| Подголовник | Регулируемый |
| Регулировка спинки | По углу наклона |
| Система крепления | Штатный ремень |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Комбинированный |
| Съемный чехол мягкой части | спинки, сидения |
| Точки крепления ребенка | 5-ти точечные ремни |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 46 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-26



