
Автокрісло дитяче Kidwell Weston I-Size ISOFIX (група 2/3, 15-36 кг, 100-150см) dark gray
Продавець: Круті тачки
6 987 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: KWDG
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автокрісло дитяче Kidwell Weston I-Size ISOFIX (група 2/3, 15-36 кг, 100-150см) dark gray». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Kidwell |
| Страна производитель | Польша |
| Бустер | Да |
| Вес | 6.8 кг |
| Возрастная группа | От 3 до 12 лет |
| Высота | 80 см |
| Длина | 40 см |
| Подголовник | Регулируемый |
| Подстаканники | Есть |
| Регулировка спинки | По высоте |
| Система крепления | Isofix |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Лицом вперед |
| Съемный чехол мягкой части | спинки, сидения |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 43 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-23



