
Автомат (автомат. принцип роботи, що стріляє орбізами, вбудований акумулятор, USB-кабель) XC 2210/2210 А
Продавець: Круті тачки
849 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: XC 2210 /2210 A
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат (автомат. принцип роботи, що стріляє орбізами, вбудований акумулятор, USB-кабель) XC 2210/2210 А». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Высота | 170 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина | 440 мм |
| Длина упаковки | 390 мм |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина упаковки | 170 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-16
Переваги
Гарне обслуговування


