
Автомат (автоматичний принцип роботи, стріляє орбізами, акум. 7.4V, USB, 1000 орбізів) YF 1718-2
Продавець: Круті тачки
630 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YF 1718-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат (автоматичний принцип роботи, стріляє орбізами, акум. 7.4V, USB, 1000 орбізів) YF 1718-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Высота | 300 мм |
| Длина | 270 мм |
| Длина упаковки | 320 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-12
Люблю чёткость. Минимум воды. Заказал оплатил получил. Товар соответствует описанию всё чётко
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


