
Автомат бластер іграшковий дитячий (м'які кулі, присоски, з мішенями, яскравий дизайн) 2388-23
Продавець: Круті тачки
649 ₴914 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 2388-23
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат бластер іграшковий дитячий (м'які кулі, присоски, з мішенями, яскравий дизайн) 2388-23». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Хуада тойс |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 270 мм |
| Высота упаковки | 325 мм |
| Длина | 645 мм |
| Длина упаковки | 690 мм |
| Комплектация мишенью | Да |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Мелодии, Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бластер |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули, Присоски |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-21
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались



