
Автомат дитячий (2 режими роботи, магазин, акумулятор 7.4 V, стріляє орбізами, глушник, пляшечка) G 500-5
Продавець: Круті тачки
661 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: G 500-5
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат дитячий (2 режими роботи, магазин, акумулятор 7.4 V, стріляє орбізами, глушник, пляшечка) G 500-5». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Высота | 150 мм |
| Высота упаковки | 180 мм |
| Длина | 430 мм |
| Длина упаковки | 340 мм |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 40 мм |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-25
Переваги
Актуальний опис, Швидко зв'язались, Актуальна ціна


