
Автомат дитячий (аккум.3.7 V, автоматичний принцип роботи, що стріляє орбізами, знімний магазин) YF 1832-1
Продавець: Круті тачки
537 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: YF 1832-1 P
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат дитячий (аккум.3.7 V, автоматичний принцип роботи, що стріляє орбізами, знімний магазин) YF 1832-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Высота | 270 мм |
| Высота упаковки | 170 мм |
| Длина | 310 мм |
| Длина упаковки | 320 мм |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Гидропули |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 60 мм |
| Ширина упаковки | 75 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-13
Переваги
Актуальна ціна, Товар був у наявності


