
Автомат дитячий (акумулятор, USB-кабель, стріляє орбізами, глушник, окуляри, в коробці) G 960-1
Продавець: Круті тачки
692 ₴961 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: G 960-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат дитячий (акумулятор, USB-кабель, стріляє орбізами, глушник, окуляри, в коробці) G 960-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 200 мм |
| Длина | 630 мм |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-11-20
Переваги
Швидко відправили


