
Автомат дитячий M416 (стріляє орбізами, акумулятор 3.7 V, автомат. і механ. принципи роботи) WH 08-3
Продавець: Круті тачки
579 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: WH 08-3
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат дитячий M416 (стріляє орбізами, акумулятор 3.7 V, автомат. і механ. принципи роботи) WH 08-3». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 12 лет |
| Высота | 260 мм |
| Высота упаковки | 165 мм |
| Длина | 520 мм |
| Длина упаковки | 355 мм |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Мячики |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина упаковки | 65 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-19
Автомат дуже гарний рекомендую дуже гарне упакування
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



