
Автомат дитячий з автоматичним прицілом (стріляє орбізами, акумулятор 3.7V, USB-кабель, глушник) MH 028 E
Продавець: Круті тачки
917 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MH 028 E
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат дитячий з автоматичним прицілом (стріляє орбізами, акумулятор 3.7V, USB-кабель, глушник) MH 028 E». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 14 лет |
| Высота упаковки | 80 мм |
| Длина упаковки | 500 мм |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули, Мячики |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Черный |
| Ширина упаковки | 240 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-12-22
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



