
Автомат іграшковий М 416 (акумулятор, USB зарядка, приціл, глушник, м'які кулі 10шт) H222
Продавець: Круті тачки
913 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: H222
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат іграшковий М 416 (акумулятор, USB зарядка, приціл, глушник, м'які кулі 10шт) H222». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 190 мм |
| Длина | 760 мм |
| Длина упаковки | 480 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Лазерный прицел |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип боеприпасов | Мягкие пули |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Черный |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


