
Автомат з мішенню “Hit Me Duck” (підсвічування, звук, підрахунок балів, зброя, м'які кульки) A 002
Продавець: Круті тачки
577 ₴812 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: A 002
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомат з мішенню “Hit Me Duck” (підсвічування, звук, підрахунок балів, зброя, м'які кульки) A 002». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 310 мм |
| Длина | 180 мм |
| Комплектация мишенью | Да |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автомат |
| Тип питания | Батарейки |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 180 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


