
Автоматичний багатофункціональний стрипер YEFYM ProRed для зняття ізоляції, зачистки проводів, обтиску клем, 0.2 - 6 мм².
Продавець: Experience
650 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автоматичний багатофункціональний стрипер YEFYM ProRed для зняття ізоляції, зачистки проводів, обтиску клем, 0.2 - 6 мм².». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | YEFYM |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | для снятия изоляции с проводов |
| Минимальное сечение провода | 0.2 кв. мм |
| Максимальное сечение провода | 6 кв. мм |
| Длина | 205 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Высота | 107 мм |
| Вес | 0.31 кг |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-11-10
Переваги
Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності