
Автомобільний зарядний пристрій Starry Roof Li 120 W з вольтметром, для гаджетів від прикурювача автомобіля 4 в 1
Продавець: Experience
800 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності40 замовлень
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автомобільний зарядний пристрій Starry Roof Li 120 W з вольтметром, для гаджетів від прикурювача автомобіля 4 в 1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
Мультиметр MASTFUYI FY106B, AC/DC, 4A/600V с NCV і TrueRMS, на 4000 відліків

Комплект дріт 12AWG у м'якій силіконовій термостійкій ізоляції: червоний (0,5 м) + чорний (0,5 м)

Роз`єми AMASS XT60BE-F та XT60Н-M із захисними ковпачками

Протиударний кейс з EVA для електроніки, мультиметрів, паяльників (чорний 22*12*6 см)
🔍 Схожі товари
Більше →
Автомобільний зарядний пристрій USB Mayitr із цифровим дисплеєм QC 3,0 5В/3А Червоний

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій 100 Вт з функцією надшвидкої зарядки та висувним кабелем Сірий

Автомобільний зарядний пристрій USB PD Quick Charge QC3.0 для VW Чорний
📋 Технічні характеристики
| Тип устройства | Зарядное устройство |
| Для устройств | Prestigio, ViewSonic, Zopo, Sony, Xiaomi, HTC, Samsung, Apple, Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Fly, Garmin, Asus |
| Подключение устройства | 4 USB разъема |
| Страна производитель | Китай |
| Производитель | Roof |
| Напряжение питания | 12 В, 24 В |
| Номинальная сила тока | 4 А |
| Длина шнура | 0.8 м |
| Индикатор работы | Да |
| Встроенный предохранитель | Да |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 82 мм |
| Длина | 169.5 мм |
| Глубина | 39 мм |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Входное напряжение | 12 В |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-03-14
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності