
Автотрек динозаври (світло, звук, дино майданчик, 175 елементів, довжина треку 405 см, аксесуари) 351
Продавець: Круті тачки
1 045 ₴1 432 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 351
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автотрек динозаври (світло, звук, дино майданчик, 175 елементів, довжина треку 405 см, аксесуари) 351». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 240 мм |
| Длина упаковки | 500 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина упаковки | 90 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-09-03



