
Автотрек "Швидкісний спуск" (8 машинок, комплект наклейок, деталі треку, в коробці) 9905
Продавець: Круті тачки
573 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 9905
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Автотрек "Швидкісний спуск" (8 машинок, комплект наклейок, деталі треку, в коробці) 9905». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 140 мм |
| Длина упаковки | 380 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (3)
2024-11-26
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко відправили2024-11-22
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна2024-11-21
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


