
Автотрек трубопровідний (52 елементи, 2 машинки на пульті керування, світловий ефект) 022-4 (16/2)
Продавець: Круті тачки
1 522 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 022-4
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Автотрек трубопровідний (52 елементи, 2 машинки на пульті керування, світловий ефект) 022-4 (16/2)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота упаковки | 350 мм |
| Длина упаковки | 100 мм |
| Материал изготовления | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 450 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-01-06
гарний продавець
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


