
Багаторівневе дерев'яне паркування для машинок (4 поверхи, 6 машинок, ксилофон, в коробці) C 44894
Продавець: Круті тачки
669 ₴943 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 44894
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Багаторівневе дерев'яне паркування для машинок (4 поверхи, 6 машинок, ксилофон, в коробці) C 44894». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота в собранном виде | 300 мм |
| Высота упаковки | 310 мм |
| Длина в собранном виде | 300 мм |
| Длина упаковки | 310 мм |
| Материал изготовления | Дерево, Пластик |
| Состояние | Новое |
| Тип | Паркинг/гараж |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина в собранном виде | 90 мм |
| Ширина упаковки | 100 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-20
Дуже швидко та надійно. Розуміючи продавці.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


