
Барабанна установка дитяча (54х68 см, стільчик, 5 барабанів, 1 металева тарілка, 2 палички, в коробці) DX 100-2
Продавець: Круті тачки
812 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: DX 100-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Барабанна установка дитяча (54х68 см, стільчик, 5 барабанів, 1 металева тарілка, 2 палички, в коробці) DX 100-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 285 мм |
| Длина | 390 мм |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Тип | Барабан |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Розовый |
| Ширина | 145 мм |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-12-07
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2025-11-13
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності





