
Барабанна установка зі стільчиком (звук, підсвічування, 2 палички) D 992-2
Продавець: Круті тачки
487 ₴686 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: D 992-2
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Барабанна установка зі стільчиком (звук, підсвічування, 2 палички) D 992-2». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота | 430 мм |
| Длина | 400 мм |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип | Барабан |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 220 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-12-06
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


