
Басейн-джакузі (180-66см, 669л, світлодіодна лампа, з нагрівачем 220В, подача повітря) Bestway 60007 Сірий
Продавець: Круті тачки
18 654 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 60007 K30
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн-джакузі (180-66см, 669л, світлодіодна лампа, з нагрівачем 220В, подача повітря) Bestway 60007 Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 34 кг |
| Высота | 66 см |
| Диаметр | 180 см |
| Объем | 669 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Серый |
💬 Відгуки покупців (1)
2023-11-14
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


