
Басейн Intex 28200 каркасний круглий (305х76см, 4485 л) Синій
Продавець: Круті тачки
4 445 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: 28200
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 3 відгуків покупців для «Басейн Intex 28200 каркасний круглий (305х76см, 4485 л) Синій». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 19 кг |
| Высота | 76 см |
| Диаметр | 305 см |
| Объем | 4485 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (3)
2025-06-12
Вчера в около 15.00 заказал бассейн 300/76 см, проплатил сразу с карточки, опираясь на отличный рейтинг продавца. Через полчасика позвонила менеджер, утрясли детали, пообещали отправить завтра-послезавтра....Прикол в том, что отправили вчера, сегодня в 11.00 он уже был на новой почте, за полчаса собран и уже набирается водой))Пром - отличная платформа с отличными продавцами.РЕКОМЕНДУЮ!!!!!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-01-23
Дякую вам!
2024-06-12
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


