
Басейн каркасний квадратний дитячий (122*122*30см) Intex 57173 Блакитний
Продавець: Круті тачки
1 268 ₴1 737 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 57173
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн каркасний квадратний дитячий (122*122*30см) Intex 57173 Блакитний». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Высота | 30 см |
| Длина | 122 см |
| Объем | 340 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 122 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-22



