
Басейн каркасний овальний (424-250-100см, 7250 л фільтр-насос, сходи, ремкомплект) Bestway 56620 Сірий
Продавець: Круті тачки
15 927 ₴19 189 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 56620
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн каркасний овальний (424-250-100см, 7250 л фільтр-насос, сходи, ремкомплект) Bestway 56620 Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 56.9 кг |
| Высота | 100 см |
| Длина | 424 см |
| Материал лестницы | Металл |
| Объем | 7250 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Овальная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 250 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-01
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили


