
Басейн каркасний прямокутний Bestway 561FV (366-201-66см, 4000 л, фільтр-насос) Сірий
Продавець: Круті тачки
6 773 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MR 561FV K20
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн каркасний прямокутний Bestway 561FV (366-201-66см, 4000 л, фільтр-насос) Сірий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →
Басейн каркасний прямокутний (450 x 220 x 84 см, 7127 л) Intex 28273

Басейн каркасний прямокутний (260 x 160 x 65 см, 2282 л) Intex 28271NP Синій

Басейн каркасний прямокутний (400*200*122см, 8418л, фільтр, сходи) Intex 26790 Сірий

Басейн каркасний прямокутний з ремкомплектом Bestway 56405 для відпочинку 400 x 211 x 81 см на 5700 л Синій
📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bestway |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 24 кг |
| Высота | 66 см |
| Длина | 366 см |
| Объем | 4000 л |
| Состояние | Новое |
| Фильтр | Картриджный |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 201 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-30



