
Басейн надувний круглий дитячий (розміром 188-46см, об'єм: 790л) Intex 58431
Продавець: Круті тачки
712 ₴1 003 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 58431
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Басейн надувний круглий дитячий (розміром 188-46см, об'єм: 790л) Intex 58431». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 4 кг |
| Высота | 46 см |
| Диаметр | 188 см |
| Объем | 790 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Синий |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-07-23
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


