
Басейн надувний прямокутний сімейний (розміром 262-175-56см, об'єм: 769л) Intex 56483
Продавець: Круті тачки
1 228 ₴1 682 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 56483
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Басейн надувний прямокутний сімейний (розміром 262-175-56см, об'єм: 769л) Intex 56483». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Intex |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 56 см |
| Длина | 262 см |
| Объем | 769 л |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 175 см |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-07-01
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Товар був у наявності2024-08-06
Переваги
Гарне обслуговування, Швидко зв'язались, Швидко відправили



