
Батут спортивний (діаметр 122 см) Profi MS 0515 | Батут на пружинах для фітнесу з планкою
Продавець: Круті тачки
3 112 ₴4 095 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: MS 0515
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Батут спортивний (діаметр 122 см) Profi MS 0515 | Батут на пружинах для фітнесу з планкою». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | Взрослая |
| Высота рамы батута | 27 см |
| Диаметр батута | 122 см |
| Количество опор | 8 (шт.) |
| Конструкция | Круглая |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал прыжковой поверхности | Полипропилен |
| Материал рамы | Сталь |
| Покрытие трубы каркаса | Полимерное порошковое |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пружины |
| Цвет | Черный |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-05-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


