
База рятувальників Paw Pattrol (2 цуценя, рухливі голови та передні кінцівки, 2 машинки, в коробці) 553-389 C
Продавець: Круті тачки
1 135 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 553-389 C
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «База рятувальників Paw Pattrol (2 цуценя, рухливі голови та передні кінцівки, 2 машинки, в коробці) 553-389 C». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Высота упаковки | 320 мм |
| Длина упаковки | 545 мм |
| Персонажи | PAW Patrol |
| Состояние | Новое |
| Тип | Автотрек |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Синий |
| Ширина упаковки | 92 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-09
Швидко надали ЗЗ, товар прийшов якісний, цілий, коробка не зіпсована
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


