
Бездротова Bluetooth колонка з годинником, Kimiso KMS-K12, Чорний / Мінідинамік блютуз / Портативна колонка-годинник
Продавець: HUGO
484,29 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 234571536
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бездротова Bluetooth колонка з годинником, Kimiso KMS-K12, Чорний / Мінідинамік блютуз / Портативна колонка-годинник». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Портативна бездротова Bluetooth колонка-нічник з RGB підсвічуванням та сенсорним керуванням EL-543-33 Біла

Портативна бездротова Bluetooth колонка HopeStar A3 Мобільна колонка з сенсорним керуванням та підсвічуванням

Портативна бездротова Bluetooth колонка K12 з 2 мікрофонами та підсвічуванням

Портативна бездротова Bluetooth колонка-валіза Q12 Колонка зі підсвічуванням та мікрофоном
📋 Технічні характеристики
| Формат акустики | Стерео |
| Суммарная мощность звука | 5 Вт |
| Тип питания | USB-порт |
| Интерфейсы | mini USB |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Поддерживаемые карты памяти | microSD |
| Особенности | Часы (будильник), FM-приемник |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 120 мм |
| Глубина | 120 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2026-02-04
Хочаб перевіряти під час відправкі.Колонка не працює.
Переваги
Відправляли довше обіцяного