
Бездротова машинка для стрижки з 6 насадками та USB, модель V003 / Тример для волосся та бороди
Продавець: HUGO
1 778,96 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності20 замовлень
Артикул: 234573756
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Бездротова машинка для стрижки з 6 насадками та USB, модель V003 / Тример для волосся та бороди». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →
ШІ 75Світлодіодна стрічка 5м, від USB, Холодний Білий / Діодна стрічка від повербанка / Лед підсвітка для дзеркала
ШІ 76Компактний бездротовий масажер для шиї та плечей з підігрівом, 10 режимів, USB-зарядка / Електричний масажер для спини
ШІ 75ДБЖ для роутера 10400mAh (5V/9V/12V) / Повербанк для роутера / Міні UPS для роутера
ШІ 43Компактний пароочисник для дому 2500Вт, 1.2л + 7 насадок / Парогенератор для прибирання / Паровий очищувач
🔍 Схожі товари
Більше →
Машинка триммер для стрижки волосся 8 в 1 універсальна VGR V-172 Pro / Бездротова машинка для волосся

Бездротова машинка для стрижки дітей 3в1, 5Вт, VGR V-151 / Дитячий триммер з функцією збору волосся

Професійний триммер для стрижки волосся NG-HT001 / Бездротова машинка для стрижки волосся

Бездротова машинка для стрижки волосся 8в1, VGR V 110 / Акумуляторний тример для бороди
📋 Технічні характеристики
| Вес | 0.316 кг |
| Время заряда аккумулятора | 3 час |
| Время работы от аккумулятора | 250 мин |
| Длина сетевого шнура | 1.3 м |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Количество насадок | 6 |
| Количество установок длины | 5 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Материал лезвий | Керамика |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки, Поворотный регулятор |
| Скорость мотора | 9000 об/мин |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Ширина лезвия | 46 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
💬 Відгуки покупців (2)
2026-01-04
Переваги
Актуальна ціна2026-01-04