
Біговел 12 дюймів Corso (нейлонова рама, колеса EVA) CS-12530 Бірюзовий
Продавець: Круті тачки
1 115 ₴1 527 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: CS-12530
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Біговел 12 дюймів Corso (нейлонова рама, колеса EVA) CS-12530 Бірюзовий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Corso |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2.35 кг |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Количество колес беговела | 2 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Другой |
| Надувные колеса | Нет |
| Пол | Для мальчиков |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Цвет | Бирюзовый |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-05-29
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко зв'язались, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



