
Біговел 7 дюймів дитячий (4 колеса EVA) Bambi M 5857-13 Бежевий
Продавець: Круті тачки
1 525 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: M 5857-13
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Біговел 7 дюймів дитячий (4 колеса EVA) Bambi M 5857-13 Бежевий». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Bambi |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 2 кг |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Высота | 38 см |
| Длина | 57.5 см |
| Количество колес беговела | 4 |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Материал изготовления рамы | Алюминиевый сплав |
| Надувные колеса | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип амортизации | Без амортизации |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 28 см |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-14
Все супер!!! Продавця рекомендую
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


