
Бізіборд інтерактивний (2 кольори, підсвітка, перемикачі, кнопки, компас) ME-156
Продавець: Круті тачки
486 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: ME-156
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бізіборд інтерактивний (2 кольори, підсвітка, перемикачі, кнопки, компас) ME-156». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 100 мм |
| Высота упаковки | 105 мм |
| Длина | 150 мм |
| Длина упаковки | 162 мм |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бизиборд |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 60 мм |
| Ширина упаковки | 63 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-08-20
Товар повністю відповідає фото та опису. Дякую, дитині дуже сподобалось!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності


