
Бізіборд книга "Ферма" (фетр, елементи на липучках, піскавка, вивчення тварин, овочів, форм) C 73097
Продавець: Круті тачки
669 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: C 73097
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 2 відгуків покупців для «Бізіборд книга "Ферма" (фетр, елементи на липучках, піскавка, вивчення тварин, овочів, форм) C 73097». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Возраст | От 3-х лет |
| Высота | 230 мм |
| Длина | 200 мм |
| Материал | Фетр |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Развивающая книжка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 70 мм |
| Возрастная группа | С рождения |
| Обложка | Мягкая обложка |
| Тип книги | Книжка-игрушка |
💬 Відгуки покупців (2)
2025-08-18
Гарна якість
2025-08-06
Чудова книжка!
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальна ціна


