
Бластер водний іграшковий (мікс кольорів, на акумуляторі, USB, довжина 50 см) XD8010
Продавець: Круті тачки
980 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: XD8010
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Бластер водний іграшковий (мікс кольорів, на акумуляторі, USB, довжина 50 см) XD8010». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Высота упаковки | 215 мм |
| Длина | 500 мм |
| Длина упаковки | 410 мм |
| Комплектация мишенью | Нет |
| Максимальная дальность стрельбы | 10 м |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бластер |
| Тип боеприпасов | Вода |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 60 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2024-06-05
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Актуальна ціна, Товар був у наявності



