
Боксерський набір PROFI MS 0333 | Дитяча боксерська груша на стійці (висота 90-120 см)
Продавець: Круті тачки
1 323 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності30 замовлень
Артикул: MS 0333
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 7 відгуків покупців для «Боксерський набір PROFI MS 0333 | Дитяча боксерська груша на стійці (висота 90-120 см)». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →🔍 Схожі товари
Більше →📋 Технічні характеристики
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Высота упаковки | 130 мм |
| Длина упаковки | 41.5 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип игры | Бокс |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Красный |
| Ширина упаковки | 480 мм |
💬 Відгуки покупців (7)
2026-01-21
Рекомендую! Швидка відправка, чудова комунікація.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-26
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-12-23
2025-11-25
Товар був як заявлено. Якість ще не перевірили, але думаю все буде добре. Дякую, продавцю. Рекомендую цей магазин.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності2025-11-19
Переваги
Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець2025-10-31
Замовили боксерську грушу.Дуже чудова,якість супер👍Дитина задоволена🥰
2025-08-24
Відправили дуже швидко. Все сподобалось. Дитина задоволена.
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Ввічливий продавець, Актуальна ціна, Товар був у наявності



