
Брязкальце (гризунок, на батарейках, безпечне дзеркальце, мелодії, звуки тварин, підсвічування) 1941-1
Продавець: Круті тачки
547 ₴
⚠️ Ціна та наявність на момент останнього оновлення. Vidguk не є магазином.
✓ Було в наявності10 замовлень
Артикул: 1941-1
Що таке ця сторінка?
Незалежний AI-аналіз 1 відгуків покупців для «Брязкальце (гризунок, на батарейках, безпечне дзеркальце, мелодії, звуки тварин, підсвічування) 1941-1». Ми не продаємо цей товар і не пов'язані з продавцем.
🏪 Інші товари продавця
Всі →📋 Технічні характеристики
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | С рождения |
| Высота | 190 мм |
| Высота упаковки | 310 мм |
| Длина | 230 мм |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Особенности | Звуковые эффекты, Световые эффекты, Мелодии |
| Состояние | Новое |
| Тип | Погремушка с грызунком |
| Тип питания | Батарейки |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ширина | 30 мм |
| Ширина упаковки | 50 мм |
💬 Відгуки покупців (1)
2025-07-08
Переваги
Гарне обслуговування, Актуальний опис, Швидко відправили, Актуальна ціна, Товар був у наявності


